חינה מושלמת במקום מושלם

אין אירוע משמח יותר מחינה (או חנה בחלק מהעדות). יש הרבה פחות לחץ מחתונה ועם כל הכיף של החגיגה עם האנשים הקרובים ביותר אליכם, הזוג היקר שמתחתן.
קיימים סוגים שונים של חינה, את כולם אנו מארחים באהבה ועם הצעות משתלמות!

חינה מרוקאית, חינה תימנית, חינה טריפוליטאית, חינה הודית או חינה פרסית, כל חינה שתרצו –  אנחנו המקום לחגוג אותה.
חינה היא אירוע צבעוני, עם סגנונות שונים, ומאופיין בתלבושות שונות ומגוונות (ומאוד צבעוניות) שעוברות כמסורת מאמא לבת ומאב לבן, במשך שנים רבות. החינה קיימת ונחגגת בקרב עדות שונות והמשותף לכולן, הם השמחה הגדולה, המשפחתיות, האירוח רחב הלב של המשתתפים בטקס ובחגיגה שאחריו והשפע שיש תמיד באירוע חינה. אנו מספקים בדיוק את המקום השמח, המשפחתי, המרווח והשופע, לאירוע החינה שלכם.

קצרים בזמן?

לפרטים ולהזמנת אירוע חייגו אלינו:
077-8046925
או פנו אלינו בטופס:

השפע שלכם אצלנו ב Lee אירועים

אצלנו ב Lee אירועים, תמצאו בית מפנק ומושלם לאירוע החינה השמח שלכם. חלל אירועים שמותאם בדיוק לאירועי חינה מבחינת המיקום, הגודל, העיצוב וכמובן, השירות והיחס שאנו נותנים לכל זוג שמתחתן ולבני המשפחה והאורחים.

תוכלו לעצב את המקום שלנו כרצונכם, לארגן שולחנות ארוכים למתנות, ברים מפנקים מלאים במתוקים מיוחדים בהתאם למנהגים שלכם ובהתאם לסגנון החינה שאתם רוצים לעשות. אצלנו, בחלל האירועים היוקרתי והאיכותי, תוכלו לארגן מסיבה רצינית ומושקעת והכל, כדי לשמח את הזוג המתחתן שנמצא ממש לפני היום הגדול שלו.